TALAŞLI ÜRETİM

1mm den 15 metreye kadar geniş bir ölçekte, en ileri üretim yetkinliği.
Müşterilere sunulan sınırsız çözümler, sektör öncüsü teknolojik makine parkı.

Talaşlı üretim süreçleri, kurulduğu günden beri, büyüyen KPA’ nın lokomotifi olmuştur. Havacılık ölçeklerine uygun büyük işleme merkezleri yatırımlarına sahip olan KPA, sektörde yapısal iskelet (frame) üreticisi olarak bilinmesinin yanında, her ölçekteki modern ekipmanları sayesinde 1 milimetreden 15 metreye kadar müşterilerinin talaşlı üretim ihtiyaçlarına karşılık verebilmektedir. 70′ in üzerinde işleme merkezinde aluminyum, paslanmaz çelik, titanyum gibi havacılık malzemeleri işlenebilmektedir.

Süper Hassas talaşlı üretim firması olan KPA ‘nın parça işleme yetenekleri dünyadaki teknolojik gelişimlere paralel olarak artmaya devam etmektedir. Mühendislik, tersine mühendislik, NC programlama, NC üretim ve NC simülasyon konusunda sektör devlerinden gösterilmektedir.

1 mm ‘den
15 m ‘ye ölçek

8

NC Torna

3x

17 Freze

4x

7 Freze

5x

46 Freze

mühendislik

tersine mühendislik

NC programlama

NC üretim

NC simülasyon

Karmaşık ve kompleks parça işleme konusunda müşterilerine sınırsız çözümler sunan, ürettiği parçaların arkasında duran ve sürekli iyileştirmenin önemine bilen KPA, hassas işlemede son teknoloji makine parkını kullanmaktadır. KPA’ nın talaşlı üretim yeteneği, müşteriler için her zaman tercih sebebi olmuştur.

KPA Makine Park 2020 (PDF)