PRES & KALIP

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam condimentum suscipit pretium.

PRESLE ŞEKİLLENDİRME

30 yılı aşkın süredir 2,000 m2 kapalı alanıyla presle şekillendirme alanında faliyet göstermektedir. 150 tona kadar Hidrolik, Pnömatik ve Eksantrik Presler ile otomativ, inşaat, savunma sanayine mamül ve yarımamül üretmektedir. Bunların yanı sıra kaynaklı imalat ve CNC Abkant Büküm prosesleri ile sektörde proje ortaklıkları yapmaktadır.

KPA makine parkuru genişliği ve deneyimli kadrosu sayesinde prosesleri kendi bünyesinde tamamlayabilmekte ve dinamik kadrosu ile birçok sektörde faliyet gösterebilmektedir. 20 yılı aşkın süredir sürücü kursları için, otomativ kalite standartlarına uygun olarak ürettilen pedal sistemleri bütün dünyanın kullanımına sunmaktadır. Tünel kalıp ve iskele sistemlerinde kullanılan inşaat malzemeleri, bağlantı elemanları, Maden sektöründe kullanılan numune alıcının metal aksamları ürün gruplarından bazılarıdır.

150 tona kadar Hidrolik, Pnömatik ve Eksantrik Presler ile otomativ, inşaat, savunma sanayine mamül ve yarımamül üretmektedir.

KALIP

Ağırlıklı olarak yerel savunma sanayi projelerinin mekanik üretim işlemlerini gerçekleştiren bölüm, 1500 m² kapalı alanda faaliyetlerini yürütmektedir. Alüminyum ve işlenmesi zor malzeme tiplerinde (Honeycomb, İnvar 36, Inconel 718, Tungsten, PH’lı paslanmaz çelik, titanyum vb.) talaşlı üretim, tel erozyon gibi yetkinlikleriyle, , müşterilerin arge çalışmalarına (malzeme seçimi, tasarım düzenlemeleri vb.) destek vererek uygun ürün ortaya çıkarılmasına olanak sağlar.